| Feyenooord666666 a întrebat:

Un site unde pot gasi masti reutilizabile la un pret oke?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeMe123 a răspuns:

Ruvix, cele mai okay pe care le am intalnit, sunt si personalizabile. Mergi la sigur!

12 răspunsuri:
| Feyenooord666666 explică (pentru sierra1):

Mai bine nu.

| sierra1 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Definește "la un pret oke?" și mai vorbim

| sierra1 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Ps - găbiță (dumitrescu) mamă, după cum vezi iți răspund nu mai poza in victimă că domnia ta ai dat "ignorare" nu eu. Pe mine nu m-a deranjat a(l)titudinea ta ca să te ignor

și unde mai pui că intrebătorul a zis despre mască : să fie "la un pret oke?" - poate ne luminează ce-o fi aia

| Feyenooord666666 explică (pentru sierra1):

Pana in 50 de lei, pe eMAG pot cauta si eu, da ma gandeam ca poate cineva aici a gasit ceva mai ok.

| sierra1 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Cam așa trebuia să "sune" intrebarea inițială, ce zici?

| Feyenooord666666 explică (pentru sierra1):

Asa mereu putem gasi ceva, oricum mersi pentru pont.

| sierra1 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Să fii iubit!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Feyenooord666666):

@sierra1: Mdah, mea culpa. Ai dreptate, dar tot nu te bag in seamă la loc! happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

La chinej direct. O sa astepti vreo luna, asta e, dar la noi gasesti numai mizerii la suprapret cu foarte putine exceptii. Prea putine exceptii. Uite pe Ali:
1. Porcarii la pret de porcarii - https://www.aliexpress.com/item/10000156774022.html
2. Masti acceptabile la pret acceptabil - https://www.aliexpress.com/item/4000934595122.html
3. Masti care chiar te protejeaza la pret corect - https://www.aliexpress.com/item/4000049614480.html?

P.S. Ar mai fi mastile KN95 cu valva daca nu vrei sa stai cu aia ca in STALKER pe bot - https://www.aliexpress.com/item/4000829793084.html (ai mai multe sortimente aici)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

@sierra1, care desigur ca ma ignora: Mizeria aia sinistra ti se pare tie rezonabila? Mai bine cumperi un sutien de calitate, il tai, si obtii doua masti la fel de bune dar un pic mai ieftin!

| Feyenooord666666 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nici sa ma platesti nu as lua asa ceva laughing.