| emildobre a întrebat:

Voi de unde mai luati masti la un pret decent?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Degeaba iei masti ieftine daca sunt de proasta calitate. Am nimerit de la Emag si de la Farmacia Tei, masti cu sarma aceea foarte proasta, care nu sta calumea. Masti bune am gasit la Auchan, pachetul de 10 bucati la 23 de lei. Pe la Emag si Farmacia Tei gasesti la 40 de lei 50 de bucati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat ultima dată dintr-un magazin de îmbrăcăminte. Erau expuse pe un raft la intrare și costau fiecare 1 leu.