| Giuliano24 a întrebat:

Un urolog bun in București la privat? Care sa-mi spună dacă e nevoie de circumcizie sau nu? Cunoaste cineva pe aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Incearca la Regina Maria sau Sanador. Nu cunosc doctori specifici, dar am avut numai experiente bune de ambele parti. Circumcizia este o interventie relativ banala si in general foarte usor de evaluat daca este necesara. Ce problema ai mai exact? Fimoza?

| Giuliano24 explică (pentru jj7700):

Nu. complicat de explicat însă pe scurt, am avut fimoza, s-a rezolvat cumva, doar ca penisul cât a fost fimoza nu a crescut cât a trebuie, grosime lungime. iar acum ma gândesc ca dacă fac circumcizie o sa și revină cumva

| jj7700 a răspuns (pentru Giuliano24):

Fimoza si circumcizia nu au nicio legstura cu marimea penisului, imi pare rau sa te dezamagesc. Circumcizia poate cel mult sa imbunatateasca aspectul cosmetic eliminand excesul de preput.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Un urolog...sa mi spună dacă e nevoie de circumcizie "

mai degrabă caută un rabin