| anonim_4396 a întrebat:

Unde e cel mai bine sa ne tratam problemele de sanatate sa avem parte de tratament profesionist? La stat la privat? Cabinete, policlinici?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Multi medici de la stat au si cabinete private, ceea ce inseamna ca te trateaza cam aceiasi medici.

| Alicezzz a răspuns:

Clinica Privata clar! In spitalele de stat te duci cu o boala si pleci cu trei! Nu cred ca s-a schimbat sau se va schimba si moderniza ceva curand in sistemul de sanatate romanesc!
Daca te duci la stat tot tr sa'i bagi plicu in buzunar, asa te duci la privat, ai conditii, aparatura si mai multa siguranta.
Multa sanatate!