| anonim_4396 a întrebat:

Unde în Bucureşti pot găsi o firmă ce se ocupă cu orteze şi corsete (în scop medical) făcute la comandă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Se numeste Ortopedica - sos. Stefan cel Mare nr. 19-21 (incinta Spit. Colentina)

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Exista o firma de acest gen in curtea spitalului Colentina de pe soseaua Stefan cel Mare.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Mă pot duce direct să-mi ia măsura acolo pe loc şi să stabilim detaliile? Eu am nevoie de o orteză claviculară făcută special pentru mine.Ce am mai cumpărat din comerț a fost bun de nimic şi bani aruncați aiurea.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am cumparat de acolo un corset pentru mama mea, am avut bafta sa i se potriveasca unul pe care il aveau deja acolo dar tipa de acolo mi-a zis ca se pot face si pe comanda.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Bun.Cunoşti şi numele firmei?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numeste Ortopedica - sos. Stefan cel Mare nr. 19-21 (incinta Spit. Colentina)