| anonim_4396 a întrebat:

Unde ma pot opera in Iasi de cataracta? Imi puteti recomanda un medic bun? In Iasi se fac operatii cu laser? Cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna seara, da se fac operatii la IASI de cataractapretul nu vil pot spune cu exactitate dar va pot spune unde este; De la intersectia Bucsinescu cum urci spre Spitalul SF. MARIA, deci de la intersectie cum urcati in sus sint 25 m, pe partea dreapta este o Clinica de oftalmologie; Am inteles ca sint cei mai buni dr oftalmologi acolo. Puteti merge sa cereti informatii de acolo, va vor recomanda un dr si va vor spune si cit costa operatia.Sanatate.

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

La clinica San optic la doctor Galan.(Pentru contact si informatii eventual programare puteti folosi numerele de telefon urmatoare 0232 279910 si mobil 0722 329293)
La spitalul de neurochirurgie.
La spitalul militar.
Multa sanatate la pacient.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine poate sa imi explice mai exact unde vine clinica Sanoptic? Am fost acum cativa ani la Dr. Galan tot in Tatarasi, dar acum am vazut ca nu mai are cabinetul acolo... si m-ar interesa.cine poate sa ma ajute?