| Lourdes a întrebat:

Unguentul Voltaren Emulgel opreste cresterea sanilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Unguentul Voltaren contine un antiinflamator nesteroidian ce nu influenteaza cresterea sanilor.
http://www.i-medic.ro/medicamente/voltaren-emulgel-gel

3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Un ungent, sa opreasca cresterea la alea doua mere ale lare?, poate o lama sau un cutit

| Erika_Sofron_1977 a răspuns:

Uneori este prescris ca si tratament(in combinatie)pentru noduli mamari, care in urma tratamentului dispar si sanul inflamat(umflat)revine la normal.sanul scade in volum (adica revine la forma lui initiala) -nu se micsoreaza.