| mihaela_8755 a întrebat:

Unul cand da semne de inebunela ce trebuie sa faca? fara control la doctor sau de internat la spital

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru început să facă o consiliere psihologică și dacă nu sunt semne de reechilibrare trebuie să-l vadă și doctorul psihiatru.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Sa mearga la zoo

| PetreConstanta a răspuns:

De unde stii tu asta - esti cumva doctor

| KodrutZ a răspuns:

Control la doctor. Ce inseamna pentru tine "semne de inebunela" oare? Sper ca nu incepe cu exprimarea incoerenta...