| Bondarel99 a întrebat:

Urgent! Am baut in seara asta monoxid de dihidrogen. Sa ma duc la spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trage si-o dusca de vin dupa ea si culca-te! laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa ruginesti ai grija

| sierra1 a răspuns:

Adică ne testezi să vezi dacă suntem mai proști ca tine:

"Apa (monoxidul de dihidrogen) este un compus anorganic polar cu formula chimică H2O"

| Bondarel99 explică (pentru sierra1):

Nu stiu ce ma faceam daca nu puneai tu definitia, zau...

PS: Vezi ca eu nu am jignit pe nimeni.

| sierra1 a răspuns (pentru Bondarel99):

Da' nici nu e o întrebare la care un intrebător are NEVOIE de un răspuns

| doctorandus a răspuns:

Dap, si eu am acid clorhidric in stomac...

| Bondarel99 explică (pentru doctorandus):

Ce coincidenta. Si eu! Mai spune-mi happy

| gabicoo a răspuns:

Gogule!
Dacă ai băut monoxid de dihidrogen e grav.
laughing
Mergi urgent la bar/crâșmă/restaurant/bodegă și trage o dușcă de "Săniutza".
Nu uita apa dăunează grav sănătãții bețivilor.
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu beau 3 litri pe zi si singurul lucru care mi se intampla este acela ca ma apuca pisarea laughing

| alex15ccc a răspuns:

Exista o petitie pentru interzicerea acestei substante deosebit de periculoase https://petitieonline.net/petitie/05132042

rolling on the floor)))

| Bondarel99 explică (pentru alex15ccc):

Ce bine, sincer 2 litri pe zi mi se păreau cam mult...