| xAkira a întrebat:

Urgent! Azi am fost toata ziua si, acum, in partea dreapta a pieptului simt cum bate ceva, gen ca inima, dar mult mai incet. Sunt foarte speriata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
bea apa cu zahar, iar daca ceea ce simti tu persista, nu ezita sa ii zici mamei tale si apoi sa te adresezi medicului de familie
incearca sa te relaxezi
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Caramela are dreptate, eu cred ca te-ar ajuta mult dacă ai bea putină apă cu zahăr.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La un doctor ar fi mai bine

| abcde12345 a răspuns:

Probabil ca e vreun muschi, nu te speria, poti lua calciu, sau fa-ti o limonada happy