| Elamois a întrebat:

Urgent! Daca ma duc la oricare medic de familie( unde nu sunt înregistrată in baza lui de date), imi poate da un bilet de trimitere pentru spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai pentru consultatii contra-cost.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu se poate. Numai daca este urgenta te duci direct la spital.

| darrio2007 a răspuns:

Nu poate pentru ca nu are fisa ta medicala. Cred ca nu intelegi acest termen. De familie.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, daca platesti consultatia.