| HighFlyer a întrebat:

Urgent, deci mama mi-a facut ciocolata calda, am gustat si avea gust ciudat. M-am uitat pe cutia de lapte si era expirata de 1 luna.cand am intrebat-o dc a pus lapte stricat a zis ca ea a gustat si avea gust bun.Am luat doar o gura mica, dar ma doare burta, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Du-te la toaleta repede laughing si trimite-o dupa o alta cutie de lapte laughing

6 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Te duci la wc si incerci sa deversezi

| teodora555 a răspuns:

Sa nu mai bei.si sa ii zici mamei tale sa cumpere lapte bun(neexpirat)

| Bloomi a răspuns:

Fuga la wc!laughing

| Luci25 a răspuns:

Du-te la toaleta

| SerbanFitzosul a răspuns:

Sa iei nospabig grin... funda?

| gheorghe45 a răspuns:

Vorbesc din proprie experienta cand iti spun ca ar trebui sa iti faci o laba in astfel de situatii.
crede-ma ca am patit si eu aceleasi lucru chiar ieri seara.