| HighFlyer a întrebat:

Urgent, deci mama mi-a facut ciocolata calda, am gustat si avea gust ciudat. M-am uitat pe cutia de lapte si era expirata de 1 luna.cand am intrebat-o dc a pus lapte stricat a zis ca ea a gustat si avea gust bun.Am luat doar o gura mica, dar ma doare burta, ce fac?

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Ia şi tu orez sau întreb-o pe mămica ta cea atentă ce să faci... poate eşti însărcinată. laughing

| Cena07 a răspuns:

Te duci la baie

| irinuk98 a răspuns:

Frt ori te caci pe tine ori faci o indigestie.Pe bune de o luna?