| Rox348 a întrebat:

URGENT! Nu stiu ce are papagalul meu ii dau tot felul de tratamente dar nu-si revine si acum sta doar jos nu se mai urca pe barile alea 2 cryingcryingcrying ce as putea sa ii fac? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Mai mult decat saq-l duci la veterinar nu ai ce papagalii sunt foarte sensibili la boli, la stat in curent saulovituri daca l-ai scos din colivie si la noi medicii nu sint pregatiti pentru pasari exotice

| ioana2010_9791 a răspuns:

Pai RoXxy nu prea ai ce sa ii faci decat sa il duci la veterninar...iti spun sigur daca nu vrei sa moara papagalul tau trebuie sa il duci la veterinar... iar pana atunci mai scoate-l din cusca si stai asa cu el si incearca sa il faci sa mearga, sper ca papagalul tau sa se faca cat mai repede bine,happy