| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Simt un nodul la pieptul stang de ceva vreme.Ce ar putea fi, ar putea fi cancer? Si cum sa aflu as putea sti si fara un control medical? Cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Buna...mergi la un control medical. http://www.doctorulzilei.ro/ai-un-nodul-la-san-iata-cum-afli-daca-e-cancer/

| anonim_4396 explică (pentru Jameson):

Voiam sa te intreb de ce nu-ti pot acorda funda?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat problema si am reusit sa-ti ofer funda meritata cu prisosinta! Iti multumesc din suflet!

| Jameson a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu mai pot da funde pe TPU si cum sa rezolv problema? FundaVOT cand reusesc!