| Gabigabyi a întrebat:

Urgent! Urmează să plec la un eveniment si sunt toata numai urme pe picioare de la muscaturile de țânțari. Sunt plină de blânde rosii chiar dacă nu m-am scarpinat. Cum as putea sa remediez sau sa maschez problema? Va rog sa imi dati niste sfaturi sau remedii. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ciorapi lungi negri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți o rochie lungă. happy E elegant.

| Flar3 a răspuns:

Sosete lungi. Iti recomand sa te dai si cu Autan. Chiar daca zic unii sa dai numai pe pereti, eu m-am dat si cu din ala si nimic nu am patit. Poate ca a avut un miros ciudat( nu de rahat sau altceva)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iei dresuri nuanta piciorului chiar daca te coci de cald dresul este elegant si vei masca acele bube, doar ca ele bubele daca de la ciorapi combinat cu caldura de afara i ti vor da mîncarimi ce faci te scarpini ca numai poti, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iar la dres i ei cel mai subtire ca e cald.

| nicunicu3 a răspuns:

Cu glet cu ce dati si pe fata este aceeasi treaba