| Sergiubv15 a întrebat:

Urgenttt! Am nevoie de un argument concret.Maine imi fac analize de sange si urina.Sunt fumator de un an si nu vreau sa afle parintii ca fumez. Ultima tigara am fumat-o la ora 4 jumate p.m.Ce sa fac sa nu imi iasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti iese nimic in analizele alea, daca iti faci in schim o radiografie la plamani ai pus-o

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Pe bune ca intrebi asta?
Tu ai impresia ca esti la puscarie, sau ceva de genul asta? Crezi ca aia la analize se uita sa vada daca ai nicotina in sange, etc?

| Teodorel a răspuns:

Nu prea ai ce face.
Intreaba-ti tatal daca el a fumat si spune-i ca si tu. Se va supara dar nu asa tare ca atunci cand va afla de la medic.bafta!

| Lemonstyle a răspuns:

Nu se vede in analiza de sange. Doar daca iti face analiza speciala prin care iti vede nicotina din sange.