| anonim978 a întrebat:

Ce sa faci sa te scapi de fumul de tigara inainte de analize? Am cam fumat vreo 100-200 tigari si nu vreau sa se afle la analize... Sao orice fel de verificare la sange!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti face nimic unii spun sa bei lapte dar nu da nici un rezultat.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Din pacate, nu poti face nimic sa ascunzi acest lucru. Daca ai fumat, acum va trebui sa platesti consecintele.
O zi buna!

| Firefly a răspuns:

Nu poti face nimic.Nicotina oricum ramane in sange.
Poti doar sa spui ca ai fumat pasiv ( ca sa nu te dai de gol)

| svdragos a răspuns:

Cati ani ai?