| maradona10 a întrebat:

Urina cu spuma alba cauze? La analize nu mi-a iesit sa am proteine in urina sau altceva. Poate sa fie si de la efort fizic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Prea multa bere big grin

| maradona10 explică (pentru danbnz):

laughinglaughing nu consum alcool

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este de la efort fizic, este de la presiunea cu care ai urinat! laughing

| Teo29 a răspuns:

Repeta analiza si la alt laborator care le lucreaza bine, fa sumar urina+ urocultura.

Fa-ti si la sange analize, vitaminele sa vezi din corp si hemoleucograma cu formula leucocitara.

Ulterior, cu ele, mergi la medicul de familie pentru interpretare si diagnostic.

Multa sanatate!

| teo530 a răspuns:

Cred ca te-ai spermat in momentul ala laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DannyQ a răspuns:

Bea mai multa apa 3L zilnic.