| Ooooooooooooooo901234 a întrebat:

Utilizatorii IVATHERM.
Nu știu dacă ați folosit careva gelul de curățare Ivapur, dar ce părere aveți despre acest produs?
Și după utilizarea lui trebuie sau nu sa mă mai dau cu crema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Bineinteles ca dupa folosirea unui gel de curatare trebuie sa folosesti o crema si eventual un ser - potrivite tipului tau de ten.
Gelul e doar pentru spalarea si curatarea tenului de impuritati.