| Al33 a întrebat:

V-ati drogat vreodata? Cum este?:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu m-am drogat dar daca te apuci in primul rand provoaca excitatii psihologice(innebunesti) un sentiment de tensiune si uneori reactii violente modifica senzatiile auditive, vizuale, olfactive iar viata cotidiana numai are decat un singur scop:consumarea drogului.Lipsa acestuia genereaza un rau fizic: transpiratiile, dureri osoase si musculare, insomnii agitatie neliniste agresivitate. Drogurile modifica personalitatea, altereaza psihicul si distrug treptat sistemul nervos! funda?

13 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Eu nu, dar stiu pe cineva care o face. Spunea ca ii place senzatia atunci cand este "high". Oricum, am iesit cu respectivul cand era drogat si se purta ca un copil hiperactiv, facea glume aiurea, exagera cu orice.

| ascovit a răspuns:

Nu! si nici nu cred ca o sa incerc vreodata. Nici macar de cuuriozitate. Din cate am auzit eu e "bine" pentru. cel ce incearca, dar asta doar in mintea sa. dauneaza. provoaca dependenta chiar si de la o cantitate mica. Drogurile pot provoca decese de la un capat la altul. De ce crezi ca sunt interzise?confused. sau la cele licite de ce crezi ca scrie pe pachet ca sunt "periculoase"

Nu iti recomand.

oricum probabil ai auzit despre cafea ca este recomandata. Dar niciodata in cantitati mari (nu stiu de ce dar cafeaua este un drog foarte foarte "usor" sa spun si te poti lasa usor de ea.)

happy new year!

| SEAL a răspuns:

Doar ciocolata PS nu supart fumul si nici tigarile

| diana_4229 a răspuns:

Eu nu dar e ceva foarte rau si nu trebuie sa faci astaa...altfel vei muri

| Ilyncutz a răspuns:

Nu! dar, ce mai intrebare, nu-mi spune ca vrei sa te droghezi? nu o fa! iti vei strica viata!

| Lilianne a răspuns:

La un moment dat, acum cativa ani a fumat sora mea iarba. A spus ca nu a simtit absolut nimic, poate doar o ameteala usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am drogat bai inteligento!

Daca vrei sa vezi cum este, incearca tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeeeee nu m-am drogat si nu este bine! au gust bun dar de indata ce le incerci nu te mai poti opri! si chiar ai putea sa mori daca te droghezi! Funda se poate? Plzz!

| NinaY a răspuns:

Da, dar nu te sfatuiesc sa o faci. ti'ai face rau singur/a

| cdinu a răspuns:

E misto incearca. oh go on. ce draq e ma intreabarea asta? ati inebunit toti cu etnobotanicile alea si drogurile... apucati.va de un sport ceva sau invatati carte lasati prostiile astea

| aLLycKa a răspuns:

Dupa 2 linii aveam pulsu 140 whistling. Intr-un fel mi-a placut laughing