| PedoBarbie a întrebat:

Te-ai drogat vreodată?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu, daca nu luam in considerare alcoolul si tigarile.

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu muzică. Zilnic.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, cu vise!
La mulți ani.
Pa, pa.

| WR104 a răspuns:

Nu.

| adinaciosescu a răspuns:

Daca tigara e considerata drog, da.La chefuri exageram cu tigarile pana ne era rau. Daca alcoolul il consideri drog, da. Uneori mai saream calul si intram intr-o stare de "plutire". Daca astea nu le consideri drog, atunci nu...nu m-am drogat niciodata cu exceptia unui episod in care am luat un anume medicament(caruia nu-i dau numele, sa nu va vina vreo idee)prescris pentu tuse, caruia i-am gresit dozajul si care acelasi efect halucinogen ca a unui drog. Drogati-va cu dragoste si iubire.Si aceste sentimente, daca sunt profunde dau dependenta.

| Purgatoriu a răspuns:

De ce toata lumea a raspuns cu cacaturi gen "Da cu fericire'' dafuq...
Eu sunt pro droguri.

| jogabonito a răspuns:

Pai cred ca si daca bei cafea tot drog se considera eu am incercat maijuana dar fara nici un rezultat trebuie sa fumezii mai mult timp ca sa-i vezi placerea

| drogh a răspuns:

Doar cu aerul mă droghez zilnic, altceva nu pot să accept...Nu este tentant...

| TheStory a răspuns:

Nu si nici nu cred ca am sa ma droghez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Categoric NU!
Nici sa n-aud de asa ceva, de droguri, tigari si alte alea si-n plus nu-i suport nici pe altii care se drogheaza.
La multi ani!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Acum cativa ani cand am fumat etnobotanice o perioada de timp. Din fericire, m-am putut lăsa la timp.

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Da,cu pufarine.

| Nelamuritul a răspuns:

Mai bine raman virgin.

| andreyy96 a răspuns:

Sincer intrebarile astea nu prea isi au sensul...
deci ca sa nu mai fac off topic: nu m-am drogat si nu m-as droga niciodata. sper sa nu imi schimb mentalidatea happy

| zoeZoe a răspuns:

Doar cu cola zilnic.

| Shobo91 a răspuns:

Depinde la ce drog te referi! In general toti oamenii se drogheaza cu ceva anume!

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Tu vorbesti serios? NUU!

| tomi10 a răspuns:

Traiti-va viata nu o irositi...

| Pufosenie1428 a răspuns:

Nu, am 14 ani cum sa ma droghez.

| optional a răspuns:

Nu ..si nici nu vreau asta. Si ii sfatuiesc pe toti sa nu se apuce ssi sa nici nu incerce porcariile alea

| OnLyR a răspuns:

Da, cu aer happy

| SpookyvsGhost a răspuns:

Da! la inceput mi se parea ceva tare! luam maricica de la spice (nu era cine stie ce, trageam in cantitati mici), dupa am tras ciocolata la un bal ( totul bine si frumos distractie).
Pana intr-o zi cand m-am combinat cu niste prieteni sa luam TOXIC am tras mult cand m-a luat, prima senzatie a fost una de deja vu dupa care vedeam un o singura imagine care tremura in fata mea si nu puteam sa vorbesc, nu puteam sa ma mai misc nu puteam sa mai fac nimica.
Primul cuvant care am reusit sa-l spun a fost APAA! timp de 5min am stat acolo ametit crezand ca sunt mort. Strigau niste baieti dupa mine si aveam senzatia ca sunt in spital si ma striga mama sa ma trezesc... Deci aproape niciodata nu mi-a fost frica de nimica dar atunci mi-a trecut viata prin fata ochilor (nu asi mai incerca asta niciodata)