| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati... Am o pata rosie la baza penisului, am luat flucovim 150 mg 1 la 7 zile. 4 capsule si unvent advantan. s-a albit putin pata dar nu dispare. mentionez ca nu acuz usturime si nici mancarime. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Cine ti-a indicat flucovimul? Eu zic ca ar trebui sa te vada medicul (care ti-a indicat tratamentul-daca a fost indicatia medicului)sau un medic dermato-venerolog daca nu ai fost deloc la medic.

| ceraselaadam a răspuns:

Sunt de acord cu tyana. Decat sa-ti faci si mai mult rau cu tratamente farmaceutice nesigure, mai bine consulti un specialist.