| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat daca se pote am o galma la subrat si ma doare si sanul cateodata, am fost la medic si mia spus ca nu am nimic grav ce pot sa am si ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este deranjat un ganglion. Ori de câte ori de epilezi sub braţ să dai şi înainte şi după cu spirt.
Consultă şi un medic endocrinolog, să nu fie şi o dereglare hormonală.
Chiar dacă nu este nimic grav, este de datoria medicului să pună un diagnostic prezumtiv cât şi diferenţial.
Sănătate multă.
Pa, pa.

| mihaa a răspuns:

Daca medicul a zis ca nu e nimic grav, poate asa o fi, nu stiu ce sa zic, dar tu la ce medic ai fost? la medicul de familie? medicii de familie, de multe ori au dat diagnostic gresit, mai bine zicea sa iti faca o trimitere la un medic de specialitate, si problema era rezolvata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si da pe net la sfatul medicului ...in cateva zile iti da raspuns ...nu sta asa
sanatate multa.