| marinaaaa a întrebat:

Va rog ma ajutati? cum sa slabesc? MAI REPEDE

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AlexandraKnows a răspuns:

Uite aici un site care sper ca te va ajuta. Funda? http://www.infoslabire.ro/slabire/173/slabeste-repede-dar-sanatos.html

| weedini a răspuns:

Liposuctie

| evelin_1888 a răspuns:

Bei peste 2 l de apa.bei ceai verde si apa plata cu lamaie(fara zahar), nu mananci dupa ora 20:00, faci sport, nu consumi mai mult de 1200 calorii
bafta:*

| paulthe1 a răspuns:

Cu un program strict si cu produse pe masura poti slabi : http://magazin.proculturism.com/categories/Slabire-si-definire/

| alexandra_7156 a răspuns:

In afara de dieta pe care doresti sa o tii, iti recomand si programele de Winsor Pilates 10 minutes workout de 2 ori/zi(pe care le poti gasi pe youtube) + cate o jumatate de ora- pe zi cand ai tu timp si chef, asculta muzica preferata si incearaca sa dansezi (nu trebuie sa te ingrijorezi daca nu te misti ca o dansatoare profesionista incearca doar sa te simti bine in pielea ta). Vei vedea ca vei imbina utilul cu placutul. Mult succes happy