| HappyCandy a întrebat:

Va rog puteti sa-mi spuneti ceva diete rapide de slabit. Funda pentru cele mai multe si cele mai eficiente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SsAa a răspuns:

Http://www.retete-slabit.net/

3 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Cel mai impotrant e sa nu mai mananci dupa ora 6 seara

http://www.femei-moderne.ro/......,1041.html

Răspuns utilizator avertizat
| CeaiuriDeSlabit a răspuns:

Buna, pentru problema ta si a multor alte femei avem o solutie care poate nu pare de incredere dar chiar functioneaza. Ai incercat vreodata sa slabesti cu ajutorul ceaiurilor? Daca nu, hai sa iti zic in mare despre ce e vorba. Ceaiurile noastre sunt 100 % naturale, dar combinatia de elemente care se afla in continut te pot ajuta sa slabesti pana la 9 kg in 15 zile. Toate astea bineinteles impreuna cu o dieta potrivita. Mai multe poti afla pe site-ul http://www.ceaiurideslabit.ro/