| DianaaStop a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea ceva diete rapide sau modalitati de slabire eficiente? funda!

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Alergări în parc, abdomene, flotări, genoflexiuni.
Abdomenele îţi vor pune muşchii abdominali în mişcare, flotările braţele şi pieptul şi genoflexiunile coapsele.
Urmează şi o dietă bunicică, mai uşoară:
Înlocuieşte masa de seară cu o salată de crudităţi, de roşii, castraveţi sau varză albă, simplă.
Spanacul este folositor în lupta cu kilogramele în plus, fiind un bun nutrient pentru organism şi pentru rezervele de fier.
Broccoli este şi el la fel de recomandat pentru dietele de slăbire, mai ales daca îl consumi fiert, cu puţin mujdei de usturoi.

4 răspunsuri:
| inuman a răspuns:

Mananca regulat si fa SPORT!

| Andreea81 a răspuns (pentru inuman):

Ai dreptate "inuman"!
Am incercat pastile si nu le-am nimerit :(
Acum sunt in a 5 saptamana a programului "Jos Burtica in 12 saptamani" ( http://goo.gl/gEUaI ) si sunt intr-o mare forma si am dat si aproape 6 kg :)

| inuman a răspuns (pentru Andreea81):

Nu ai nevoie de prostiile de pe internet ca sa slabesti. Mananca regulat si nu saorma toata ziua laughing si fa mult sport ( daca mergi la sala ar fi perfect...) si iti garantez ca vei avea un corp frumos.Desigur...daca ai 40 de ani nu o sa ai cum sa fii perfecta. big grin

| DianaaStop explică (pentru inuman):

Am 12 happy deci inca se poate. Vine vara si merg la mare si vreau sa m un corp frumos.