| babyloving a întrebat:

Ce diete eficiente imi recomandarti, dar sa fie rapide si cu efect.

2 răspunsuri:
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Am auzit ca regimul disociat ajuta sa slabesti destul de repede, dar are si unele efecte nu tocmai pozitive. Poti sa cauti, oricum mai multe pe net.
Eu ca sa slabesc nu am mai mancat paine, nu am mai mancat dupa 6 nimc, am baut 2 l de apa pe zi, multe fructe in special si alerg de 3 ori pe saptamana. Sportul chiar face minuni, orice ajuta! Spor!

| mariaxmaria a răspuns:

Pai....mananca fructe si legune....si fa mult sport, la mine a functionat!big grin