| UserName450 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am 13 ani, dar mama are mereu dureri de cap si burta. De alaltaieri o doare burta si capul si tot ia pastile, dar nu are efect. Cum pot sa scap de problema mamei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-o la medic. Asta poti face.

| vocea a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, incearca sa ii dai ceai de coada soriclului cu miere si lamaie, apoi sa se odihneasca si sa fie relaxata, cand pe mama o durea burta stiu ca isi punea o sticla de apa calda in zona abdomenului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are varsta ta cu problema mamei tale? Si in plus, nu ai cum sa scapi de problema ei, trebuie sa vada un doctor singura.