| Valentin530 a întrebat:

Buna, am și eu nevoie de ajutor va rog, am un ied de aproximativ 1 luna, mănâncă, a avut probleme cu diaree dar i-am dat pastile și a trecut dar nu poate sa stea deloc în picioare mai exact se ridica dar cade pe o parte sau i se înmoaie picioarele. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Veterinar, din cate am inteles NU sunt inchise cabinetele de veterniar

altfel sa nu cumva sa iti tii respiratia pana primesti un raspuns aici care sa si fie mai folositor decat raspusul meu! tongue

| razvan34567 a răspuns:

Cel mai indicat este sa vorbesti cu un veterinar pentru a stabili un diagnostic si pentru ai administra un tratament adecvat