| micurutza2005 a întrebat:

Va rog simt ca ma lasa nervii (nu ma pricep prea bine la calculatoare)cum sa fac sa sterg sau sa schimb poza de la profil, la vizualizare profil e una si la editare profil e alta poza nu inteleg de ce, vreau sa le sterg si nu stiu cum sa fac le-am pus si acum nu stiu cum sa le sterg sa nu mai fie nimic, ma ajutati? mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| turtl3 a răspuns:

Nu stiu daca se poate sa nu mai fie nicio poza. Contul ti-l poti sterge vorbind cu Raluca. Poti sa cauti la "cauta intrebari sau raspunsuri", sunt multe intrebari de acest fel.

5 răspunsuri:
| micurutza2005 explică:

Ok, ok am schimbat-o, am observat ca se schimba mai tarziu merge mai greu dar:CUM SA LE STERG SA NU MAI FIE NIMIC NICI O POZA, CUM ERA INAINTE DE A PUNE VREUNA? sa nu-mi spuneti ca nu se poate ca ...ma nerv... A si inca ceva mai poti sa te stergi sa nu mai fi logat etc.sa nu mai figurezi pe TPU sa renunti la profil etc?(nu ca as vrea dar sunt curioasa daca poti sa te stergi )sunt cam stricte regulile pe aici sa nu poti sa-ti stergi intrebarile si raspunsurile stau acolo si se aduna o gramada ar trebui sa ne dea voie sa le stergem.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Mai intai iti alegi din calculator o poza pe care o doresti, dar sa fie pregatita pentru ca atunci cand dai browse ea se duce direct pe ce ai deschis in calculator si o pui. Dupa ce ti-ai ales poza te duci la editare profil si dai browse si iti apare poza pe care ai selectat-o inainte... apesi pe ea si gata.Succes.

| maryana5 a răspuns:

Calmaaaaaaaaaaaaaaaa ~x(

| turtl3 a răspuns:

Schimba poza(la "Editare profil" dai "Browse" si selectezi ce poza vrei) si ai rabdare, poate se incarca mai greu.

| boxeru a răspuns:

Buna! Ceea ce ai scris tu in intrebarea ta dai de inteles ca vrei sa stergi hi5 si daca vrei sa stergi hi5-ul deschizi pagina de profil, si in dreapta sus scrie CONT, dupa aia vezi ca o sa scrie acolo anulare cont, pup si merci mult de sfatul CERAGEM:*