| Lori34 a întrebat:

am pus o poza pe TPU si nu apare
oare am facut ceva gresit? la editare profil o arata dar la vizualizare profil nu. ce sa fac va rog ajutati-ma dau funda...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştită! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

O să apară, nu te îngrijora!
Trebuie doar să mai aştepţi.

| fuckThisLife a răspuns:

Trebuie sa astepti, in maxim 2 zile iti va aparea, daca nu, la contact sus in dreapta trimite un mesaj cu ceea ce te deranjeaza

| Zippy a răspuns:

O sa apara in scurt timp(cel tarziu maine)

| Smiley a răspuns:

Hey! Nu ai facut nimic gresit! Poza nu apare imediat! Trebuie sa astepti cateva ore sau chiar cateva zile! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?