| gen eu a întrebat:

Vestica intrebare:cum slabesc?(nu am timp de sala)vreau sa`mi spuneti si mie un regim alimentar bun si alte cateva sfaturi, va rogggg! multumescbatting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Paine cit mai putina(3-4 feliute/zi), fructe si legume, inlocuit uleiul normal cu cel de masline, mincat putin dar des(asta insemnind 4-5 ori/zi), dupa ora 18-19 nu se mai maninca, sint doar citeva sfaturi plus consulta orintativ tabelul http://beautycenter.ro/nutritie/tabel-calorii
uite si aici http://www.reteteculinare.ro/sanatate/

| MisterKat a răspuns:

Renunta la dulciuri, alimente prajite, sucuri! Mergi pe jos cel putin 3 km pe zi sau 30 de minute zilnic!

| andreea7520 a răspuns:

In cazu` tau, renunta la paine. consuma mai multe legume, mai putina carne si totu` o sa fie ok, tu slabesti foarte repede cand chiar VREIbatting eyelashes

| Elena_9796 a răspuns:

Mi-ai lasat si mie o reteta.tongue
de 2 saptamani.
vreau sa ma adaugi in lista ta de mess
lil_kid_duduts96
pentru ca vreau sa te intreb ceva
papa