| nowar a întrebat:

Vi s-a intamplat sa aveti insomnie mai mult de 2 saptamani? Cum ati rezolvat problema? De 1 luna si ceva am insomnie,am ameteli si nu am pofta de mancare,ma simt secata de energie de ceva timp incoace. In timpul scolii adorm destul de repede, probabil din cauza oboselii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program haotic, de masa de somn, de munca.regleaza toate si vei vedea ca merge.o cafea pe zi e suficienta si benefica. odata ce e drog plin de cofeina, sigur ca are efecte nedorite, iar in ziua de azi nici nu mai esti sigur ce bei si mananci.deci; mancare naturala, fara abuzuri chimice, program strict de somn si de masa.succes.

1 răspuns:
| Pitica99 a răspuns:

Du-te la un doctor si spune-i ce ti se intampla! big grin