| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp incoace, de vreo cateva saptamani nu mai am pofta de mancare. Orice as manca si oricat de putin simt ca o sa explodez.
Am avut cateva zile in care am fost innebunita dupa dulciuri si intr-o zi am mancat doar Nutella. Acum nici nu mai vreau sa aud de ceva dulce sau de orice alta mancare.
Care ar fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Incearca sa nu mai consumi dulciuri.
Incearca sa mananci ceva acrisor la masa cand mananci.
Si in cel mai rau caz du-te la medicul de familie sa-ti prescrie ceva.
Te pup!

| xtembix a răspuns:

Incearca o detoxifiere a organismului.De exemplu mananca mult pepene verde poate ''iti revii''. Daca nu consulta un doctor, pentru ati recomanda niste vitamine pentru pofta de mancare.