| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Vine vine primavara! Sezonul fustelor! Ce le mai iubesc! Dar, daca vreti i funda, spuneti-mi cum sa scap de vanataile si semnele de la bube sparte. Rasp. Urgent plsss!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alwayssmile a răspuns:

Pui pe vanataie paine cu vin si o sa vezi k dispar. funda?

8 răspunsuri:
| DraudeS a răspuns:

Asta ti se pare a fi o intrebare pentru domeniul sanatatii? Puteai sa postezi la "adolescenti" in nici un caz aici.

| NesquikDuoSpecial explică (pentru DraudeS):

Da, asa este. Tine de sanatatea exterioara a membrelor inferioare, daca mai ai altceva sa comentezi, da-i drumul!

| DraudeS a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

As avea multe de comentat dar nu prea imi permite regulamentul. Nu, nu tine de sanatate daca ai tu vanatai pe picioare facute printr-un mod sadic sau violent de tine sau de catre o alta persoana.

| Weider a răspuns:

Poti sa te dai cu crema in zonele alea, sa-ti faci masaj cu crema.

| detty24 a răspuns:

Urmele de cosuri dispar foarte bine daca dupa fiecare baie iti faci un gomaj, trebuie sa ai grija permanent de pielea ta nu doar cand "vine sezonul de fuste" degeaba incepi sa te ingrijesti la ultima suta de m, o femeie trebuie sa fie ingrijita mereu indiferent ca e vara sau iarna pentru ca de exemplu daca ai un iuit nu cred ca ii place sa simta urme de cosuri piele aspra si sa vada vanatai pe picioarele iubitei lui, nu uita ca orice femeie care se respecta, se ingrijeste.

| inimadeinger a răspuns:

Sau le poti masca purtand dresuri de culoarea piciorului sau ciorapi plasa si ascunde si celulita happy