| Sharleen a întrebat:

Vineri am programare la doctorul stomatolog voiam să mă ajutați cu ceva.Imi puteti spune daca ma doare trebuie sa imi pun o plomba, ca imi e frica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NumeUtilizatorUtilizator2019 a răspuns:

Mi s au pus de 2 ori plombe si depinde si de persoana, dar pe mine personal nu m-a durut deloc. Daca iti injecteaza lichidul de anestezie in gingii, vei simtii o piscatura mica, nimic nasol. Sper sa fie bine!