| alina1207 a întrebat:

Buna ..saptamana viitoare am programare la stomatolog trebuie sa mi puna pivot la o masea. doare?
?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi fără teamă, nu doare.
Pa, pa.

| alina1207 explică (pentru Legiuitoarea):

Ms.si cam cat costa asta?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru alina1207):

Bună iar.
Între 50/60-150 ron. Depinde de materialul din care este făcut.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Annishoara01 a răspuns:

Doare ca si cum te-ar intepa o albina. happy

| alina1207 explică:

Ms.si cam cat costa chestia asta?