| anonim_4396 a întrebat:

Voi cat timp va aerisiti casa?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mereu aerisesc camerele dimineata dupa ce ma trezesc, apoi seara cand sunt acasa, cam cu o ora si ceva inainte sa ma culc.

Astfel pe timp de noapte si pe timp de zi este un aer racoritor si nu ma sufoc de la caldura sau cine stie ce mirosuri ar mai fi putut fi happy

O zi placuta!

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de cate ori simt nevoia, daca am musafiri, aerisesc mereu, in rest, dimineata si seara cel putin 15-20 de min
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Jumatate de ora.Pe frigul asta.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde 20-30 de minute.
Nici mai mult dar nici mai putin!

| SimonaCristina a răspuns:

Minim 30 minute...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

30 minute!, pe frigul ăsta vrei 2-3 ore?

| raresbarbier a răspuns:

5 min

| Dan193 a răspuns:

Atat timp cat nu-i nimeni acasa

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

De obicei 15 minute

| Rosca_Larisa_1999 a răspuns:

Casa trebuie aerisita constant pentru a pierde din microbi, si a se revigora aerul.
Eu aerisesc cand ajung acasa vreo 2-3 ore, depinde de temperatura de afara, si putin seara, pentru ca aerul curat te ajuta la un somn mai linistit.

| CsDg_Ana_Maria_1993 a răspuns:

Pai, depinde, vreo 5-10 minute :3