| Floreenofficial a întrebat:

Buna! Voi aerisiți des sau in fiecare zi camera unde stați,apartamentul, casa și chiar și iarna când e frig? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da,este musai sa aerisesti indiferent de anotimp.
nu spune nimeni iarna sa stai in acea camera cat timp e geamul deschis!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut, si cand e ger o fereastra este macar rabatat in casa

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, obligatoriu zilnic, de mai multe ori in sezonul cald si chiar si de 2 ori in sezonul rece, caci nu doar dimineata ci si seara este benefic, pentru a avea un somn bun. Temperatura care scade un pic dupa ce faci asta, la fel, ajuta sa dormi mai bine.

| ReddY25 a răspuns:

Periodic

| Miruna333 a răspuns:

Da, nu pot sta cu geamurile inchise. Doar noaptea sunt inchise

| trophin a răspuns:

Da... aerisesti
cei de mai jos au geamul deschis la bucatarie, nu unde dorm happy

| Sportacus123 a răspuns:

Stau mereu cu geamul deschis. Îl închid când mă culc.

| VadimIvanov a răspuns:

Da

| melimili a răspuns:

Chiar si de doua ori pe zi, iarna. Dimineata dupa trezire si seara inainte de culcare. Daca e soare le mai deschid si la pranz. Vara toate geamurile stau toata ziua deschise.

| Jonathan1900 a răspuns:

Geamul de la baie e deschis si noaptea pe tot parcursul anului. Geamul la bucatarie niciodata inchis, noaptea sta rabatat. Celelalte le deschid zilnic in functie de vreme, dar zilnic.

| CuteLamp03 a răspuns:

Buna,eu obișnuiesc să îl rabatez de dimineață pana seara, și îl inchid înainte să mă culc