| alexandrub a întrebat:

Voi ce cereale mancati dimineata?
Preferati cerealele cu ciocolata sau cele naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cele mai bune sunt cerealele integrale cu fructe si seminte in locul indulcitorilor!

| Tequilla_3721 a răspuns:

Choca Pick [sau cum se scrie.]
sau Viva Crunch
Sau alea cu miere si scortisoara...Chini Mini.parca
Nu ma uit la ambalaj, ci la gusthee hee

| LaLaura a răspuns:

Cerealele viva[dar nu bilute], sunt cele mai bune, imi plac cele cu ciocolata, deoarece cele naturale sau alte arome parca nu au gust happy

| andreeeeea a răspuns:

Alea cu cioco sunt tampeniibig grin

| kareina a răspuns:

Normal ca cele naturale, cele cu ciocolata sunt f bune dar...ingrasa!

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Cam tot ce este bun ingrasa! Adica si aceste cereale.Mai mult, astea Nesquick, Viva, sunt de parere ca-s FAKE. Cele naturale sunt bune, cu nuci, alune, fructe confiate...parerea mea! Incearca si ai sa vezi.
Bafta.kiss

| ytalyanu a răspuns:

Cu ciocolata sau cu miere

| elisa820 a răspuns:

Prefer cereale cu ciocolata

| naty_4590 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...ambele sunt bune... dar (o sa para ciudat) eu le combin si au un gust foarte bun