| AlexPatriciu a întrebat:

Voi ce mancati dimineata in afara de cereale cu lapte? cred ca multi dintre noi ramanem fara idei in unele dimineti

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Snitele,proteinele tin de foame, tu isi incepi ziua cu otrava =cerealele alea sunt cu zahar asta determina oboseala, chef de mai mult dulce si ingrasare, laptele nu il vad ca fiind important dimineata

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu mănânc cereale și nici lapte. Mai mult sucuri de fructe. Am un storcător deștept pe care l-am luat din Olanda si transform în suc cam tot ce-mi pică în mâna, fructe, legume... laughing

| Ara997 a răspuns (pentru Hammurabi):

Deja te invidiez. cu storcatorul ala al tau...
zi macar o marca ceva ca rahaturile din comertul post_socialist nu-s bune de nimic

| Ara997 a răspuns:

Cerealele cu lapte baloneaza nu sunt tocmai o combinatie fericita.
ce zice de ou, cascaval, un ardel o rosie o felie de paine cu unt
o cana de ceai.

| munteanuionvictor a răspuns:

Pâine și miere.

| Victor453 a răspuns:

Cereale, fructe sau beu un coctail din fructe, legume)) mai pe scurt ceva santos, ca sa-ti ea inergie pe toata ziua

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Sandwich cumparat

| TheLifeIsGood a răspuns:

Sincer, eu nu mananc nimic dimineata... Dar in afara de cereale cu lapte, ti-as recomanda o salata de fructe sau ceva de genul asta... laughing