| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce folositi pe timpul menstruatiei? eu folosesc always dar as vrea sa incerc si altceva.care sa fie discret si sa nu faca zgomot. Voi pleca la mare in august, daca imi vine atunci menstruatia? ce sa folosesc? ar fi chiar un vis distrus sa nu inot sad OB ar fi recomandate? vrea sa stiu si cum se pun va rog! si un pret... Voi ce folositi cand sunteti in acele zile? happy pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dedesh a răspuns:

Nu conteaza daca mai esti sau nu virgina. poti folosi ob-urile. ele nu te dezvirgineaza, stai linistita, stiu sigur. ele sunt cele mai recomandate daca vrei sa intri in apa.in rest poti folosi si always*asta inseamnand sa porti pantaloni scurti.nu trebuie sa stai prea mult la soare cand iti vine mentruatia, macar in primele 2zile. distractie placuta!

https://www.tampoane-ob.ro/mostra-gratuita

| dedesh a răspuns:

Nu conteaza daca mai esti sau nu virgina. poti folosi ob-urile. ele nu te dezvirgineaza, stai linistita, stiu sigur. ele sunt cele mai recomandate daca vrei sa intri in apa.in rest poti folosi si always*asta inseamnand sa porti pantaloni scurti.nu trebuie sa stai prea mult la soare cand iti vine mentruatia, macar in primele 2zile. distractie placuta!

https://www.tampoane-ob.ro/mostra-gratuita

poti citi pe acest link si alte intrebari, precum si diferite sfaturi.vei vedea ce usor se folosesc:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu te consulti mai intai cu mama ta sau cu farmacista?

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Am patit si eurolling eyes...fix cand m-am dus la mare.sapoi ce pla meahrolling eyes...cum sa nu innotlaughingsi api cand intram in apa luam on`uri si ma rog pe plaja, bineinteles. iar in hotel noaptea si asa dinacelea normale.always si unori bellabig grin

| A_7153 a răspuns:

Daca nu mai esti virgina foloseste obeuriwinking se gasesc la toate magazinelewinking sunt ieftine [cred thinking]
daca nu sunt absorbante fara aripioarewinking
distractie placuta la mare kiss