| Blackwoman27 a întrebat:

Ce absorbante folositi? big grin Eu folosesc always dar as vrea sa incerc every day unde le pot gasi?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce să mergi pe încercate dacă cele pe care le folosești nu te dezamăgesc?
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Numai si numai always folosesc pentru ca sunt mai de calitate, absorbantele care vrei sa le incerci le gasesti la Real, Auchan, Kaufland sau ce hipermarket ai tu in apropiere

| Kasia a răspuns:

Always platinumbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panusi de porumb. Sunt tare bune, nu se imbiba repede si chiar si cand curge din mine ca Prutul la vale reusesc sa nu lase sa se scurga mehlemul pe picior. Incearca si tu. Sunt si ieftine, le gasesti pe camp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Every dat mi-au placut tare ca miroseau frumos si fresh si erau ok pentru mine!
Acum folosesc always prin casa si noapttea iar la scoala, petreceri si in general cand ies prefer ob-uri!

| Chøço a răspuns:

Eu folosesc Libbrese si uneori Always. Foloseste absorbantele care te fac sa te simti bine. happy

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Always sau Every day (folosesc). Ambele sunt bune, dar every day miroase foarte frumos.
Le gasesti in general la market-uri gen : Kaufland, Xxl, Carrefour, etc.
Sper ca te-am ajutatwinking!

| Changes a răspuns:

Eu nu suport always, folosesc de câţiva ani doar Libresse, sunt mai subţiri şi mult mai comode.

| OnlyZuuzu a răspuns:

Eu am incercat every day si nu pot zice ca sunt mult mai speciale. Ti-as recomanda sa folosesti in continuare always!