| Miruna19miru a întrebat:

Voi ce pasta de dinti folostiti?
Mie imi plac cele care lasa un gust de mentol dar nu prea gasesc una sa imi placa. Imi puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dai un ban dar ești fresh:
https://www.emag.ro/......DYQ7F3BBM/

| BlueDark a răspuns:

E bine sa le mai schimbi intre ele.Eu variez intre Colgate si Blend-a-Med

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Pasta de dinți Crest Complete este foarte bună, după părerea mea.