| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va relaxati dupa o zi grea? Cum va eliberati de stres si alte stari negative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citesc o carte frumoasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ies la alergat
beau o bere, 2, 3
ma uita la o comedie proasta
ies la o plimbare cu masina

| Freya1 a răspuns:

Stau in pat cu leptopul in brate o punga de cipsuri si ma uit la filmulete si beau o ciocolata calda sau un ceai

| BuLaNNNeL a răspuns:

Merg la cu*ve. 200 de lei si te destreseaza de tot happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alesya27alesia27 a răspuns:

Ascult muzică si incerc sa dorm macar 2 ore. Daca nu functioneaza stau pur si simplu in pat dar tot cu căstile in urechi, in general televizorul sau laptopul te obosesc mai tare.