| fetitzabuna a întrebat:

Voi folositi pernute de alea pe scaun la calculator unde stati cu fundul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Nu folosesc, desi m-a tentat sa imi iau. Am un scaun ergonomic si a fost bun la inceput, dar dupa vreun an si ceva, buretele dinauntre s-a cam tocit si acum ma gandesc serios sa ma informez cu privire la achizitionarea unei asemenea,, pernute", care imi este necesara acum.

Multa bafta!

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Daca nu ai un scaun cat de cat ergonomic, este buna si pernuta. Eu am folosit-o mult timp si nu-mi amorteau fundul si picioarele.

| Xtadelo a răspuns:

Nu. Nu prea am stare, mereu plec de la PC si perna aia m-ar deranja laughing