| Amirutza a întrebat:

Vrau sa va întreb ce pot pati daca beau jumatate de litru de apa de odata? Din o singura inghititura? Va rog raspundeti repede. Mulțumesc oricum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nimic, decat ca este posibil sa te doara stomacul ori sa iti fie greata. Insa este posibil sa nu patesti nimic. Depinde de varsta pe care o ai si marimea stomacului tau. big grin

| Woman2Womanro a răspuns:

Pai, probabil ca vei merge la baie. In rest, e bine sa bei multa apa, chiar daca o bei repede.