| EuTeIubescBa a întrebat:

Vreau multe status vulgare. puteti sa le compuneti si voi. plss ceva mai noi :* funda jurr (scuze categorie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Asta îți este valoarea? Vulgaritatea?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă așa știi să te respecți, să nu ai pretenții de la ceilalți ca să te respecte!
Trebuie să fii feminină.
Pa, pa.

| EuTeIubescBa explică (pentru Legiuitoarea):

Jett. Da ma pis fix in gura la ceielalti.batting eyelashes;*. Hai jet

| blueangel99 a răspuns:

De ce să fie vulgare?
Tu chiar nu ştii că nu e frumos?
Nu îţi dau, că nu va fi de bine.
http://www.youtube.com/watch?v=BoB0mdYuOdA
Pa,pa!

| negru30 a răspuns:

Vulgare - ceva frumos nu ai cere - vulgar esti - vulgar ceri

| Négatif a răspuns:

Bună.
Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutu’ şi căraţi-vă naibii amândoi!
Vulgaritatea nu e admisă pe TPU, deci, nu-ţi pot da mai multe statusuri! Sper că acela te ajută. Succes.

| robyca a răspuns:

1. Sami fac skiuri din Crucea Mati
2.Fa. Date drecu cu tot cu mata aia curva
3.Sa dansez CeaCea pe mormantu m-ati
4."Tu,Tu sa te duci dracu,Tu vi,tu pleci, te-n torci, tu nu spui nu"