| Kataloasa a întrebat:

Vreau sa ajung in spital cu un verdict "Tentativa de suicid" vreau sa-mi fie rau rau, sa stau cateva zile pe acolo si apoi sa plec NU VREAU SA MORlaughing devil. Am niste conturi de reglat si asta ma ajutaa... Cele mai stralucite idei primesc fundita:X va poooooop kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
22 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu asa se rezolva problemele.Trebuie sa ai curajul sa porti o discutie deschisa cu cine ai avut conflictul, sa iti ceri iertare si sa faceti pace.Cu amenintari de genul acesta nu poti sa tii o persoana cu tine, obligandu-l.Ori este dragoste, ori nu mai este.

| PinkPanther a răspuns:

Te-a parasit unu si vrei sa il faci sa se simta prost, pentru ca a facut ce trebuia?

| iulikka a răspuns:

Te duci la psiholog ii zici ce ne-ai zis si nou, si ajungi o saptamana la nebuni sau 2 depinde cat te tine prosti asta

| aaaa12345 a răspuns:

Spui pe facebook ca vrei sa te ucizi.
Iei o felie de paine si ti-o bagi pe gat fortat.Nu iti va mai iesi niciodata doar in bucatele mici si nu vei putea sa mai respiri.Vei muri.Vei blestema pe toti oameniii de la spital sa nu aiba copil niciodata.

Invoco pe bloody mary.
Te va ucide fara sa te mai duci la spital.

Poate iit place o varianta siii...mai stiu.

Bagate in canal.E super.

Roaga un sobolan sa te muste.

Iati un paianjeni veninos si enerveaza ca sa te muste, iti va intra venin si nici nu vei putea merge pana la spital.

Acu toata varianta:
Rogi un soarece sau un paianjen veninos sa te muste.In drum spre spital vei cadea intr-un canal si te vei lovi la cap.Te vor socoate de acolo si te vor duce la spital. Ajungi la spital si te arunci de la geam.

Merita funda?

| francesca89 a răspuns:

Simplu.ia pastile,cheama ambulanta,iti vor spala stomacul si vei fi internat\a, cand te vor intreba de ce ai facut asta ii spui ca ai vrut sa mori.da' oricum, de ce ai face asa ceva?

| JajaAliensHere a răspuns:

Sincer, nu cred ca stii ce inseamna sa fii bolnav. :\ Daca ai avea sindromul meniere probabil ai regreta ce zici in momentul de fata.

| felinas a răspuns:

Sincer de ce vrei sa ajungi acolo? Din pura curiozitate sau vrei sa iesi in evidenta in fata cuiva?

| zayidee a răspuns:

Tu te-ai gandit ca poate facandu-ti rau, nu mori dar ajungi la spital, sar ramai cu niste sechele? Am avut o cunostinta care a baut niste soda, si i s-a distrus esofagul in asa hal, incat acum sta in pat si trebuie hranita cu paiul, si doar lichide, perfuzii, a ajuns o leguma. vrei cumva sa ti se intample la fel? iti place sa ti se planga de mila?

| Kataloasa explică:

Frate ma ajutati sau nu? dau o berelaughing)laughing)

| Kataloasa explică:

Prea greu eu ma gandeam la nu stiu... ceva mai simplu laughing ce fel de pastile sa iau? ca nu vreau sa mor, doar sa ajung la spital sa zica lumea ca am vrut sa ma sinucidlaughing)))

| Kataloasa explică:

Dibberon tu faci legatura intre cuvinte? Ai citit si unde am scris ca nu vreau sa mor?laughing

| Kataloasa explică:

Nu dau funda nimanui?straight face

| Kataloasa explică:

Nu dau fundoiu nimanui?

| Andreeeeee a răspuns:

Esti dusa...Doamne ce copiilaughing))

| Andreeeeee a răspuns:

Bai ati innebunit? cum puteti sa ii da'ti asemenea sfaturi. fata, du'te si te controleaza.

| legendarul a răspuns:

Mai bine stai pe treaba ta... nu asa se rozolva problemele

| Alexafrumusik a răspuns:

Bai oricine vrea sa traiasca.bai frate cum ai putut sa scrii asa ceva

| Iriiina a răspuns:

Omoara`tee odatalaughing)
Mai scapa lumea de o terminatawinking
Gandire de emo kid ce ailaughing

| Iriiina a răspuns:

Daa nu te stresa tu pentru minelaughing
A fost doar o caterinca ca sa vad ce raspunzilaughing
Si in plus si la urma urmei e sfatul care ti l`ar da orce om normal la cap
Asta numa in cazul in care e serioasa treaba si nu ai pus intrebarea numa la pamfel

| andreiY a răspuns:

Te injunghi in vene si apoi >>>>>Olly Shet

| lOrd2Skill a răspuns:

Ia drogurilaughing)))

| R4153822 a răspuns:

Beaaa somnifereee happy